Warning: A non-numeric value encountered in /data03/virt10988/domeenid/www.uusmaa.ee/madala16/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5862
Viimased korterid! Võta meiega ühendust, et saaksime teha Sulle isikliku pakkumise!

Ehitusinfo

Madala 16 korterelamu on lamekatusega 14-korruseline hoone, ühe maa-aluse korrusega. Maa-alusel ja esimesel korrusel paiknevad parkla, panipaigad ja tehnilised ruumid. Korrustel 2-14 asuvad korterid.

Korterid valmivad 2018. aasta juulikuuks.

Vundament

Vundament rajatakse monoliitsest raudbetoonist

Kandvad- ja välisseinad

Kandvad- ja välisseinad monteeritavast raudbetoonist ühe- ja kolmekihilised paneelid.

Vahelaed

Vahelaed monteeritavast raudbetoonist. Vahelae peale paigaldatakse soojustus.

Välisviimistlus

Välisseinad – värvitud betoonpind, välisuksed – metall-klaasuksed, aknad – PVC aknad, Katusekate – soojustus + SBS.

Keldriseinad

Sokliseinad valatakse monoliitsest raudbetoonist

Vaheseinad

Korterite vahelised ja trepikojaseinad, tehnoruumide seinad ehitatakse raudbetoonist.

Trepid

Trepimarsid ja podestid rajatakse monteeritavatest raudbetoonelementidest.

Katuslagi

Hoone katuse konstruktsiooniks on raudbetoonplaadid, soojustus ja villaplaadid. Parkla katteks on harjatud betoonpind.

Eriosad

Ventilatsioon

Hoones asuvate korterite õhuvahetus on lahendatud korteripõhiste agregaatidega, väljatõmbed köögist, WC-st ja vannitoast. Panipaikade ja tehniliste ruumide ventilatsioonisüsteem töötab mehaanilise väljatõmbe baasil. Ventilatsiooni väljatõmbetorud köökidest ehitakse eraldi torustikuna, kuhu omanik saab hiljem ise paigaldada ventilatsioonisüsteemiga kohalduva köögikubu.

Veevarustus

Soe vesi valmistatakse soojussõlmes soojusvahetiga lokaalse soojusvõrgu baasil. Peaveemõõtja paikneb veemõõdusõlmes ja tarnitakse vee-ettevõtte poolt.

Veesisestus, veepistikute ja korterite veeühendustorustikud ning kõik veevõtuseadmete ühendustorustikud varustatakse kuulkraanidega.

Igasse koprterisse paigaldatakse veemõõtja. Veemõõdusõlmed on ettenähtud san.ruumide lagede taha ja varustatud teenindusluukidega.

Kanalisatsioon

Fekaalkanalisatsiooni püstikud juhitakse tuulutamiseks katusele. Trappe korterites ettenähtud ei ole. Torustikud rajatakse PVC torudest. Torustikud isoleeritakse vastavalt normidele.

Küttesüsteem

Hoonesse paigaldatakse soojasõlm, milles toimub küttevee ja sooja tarbevee valmistamine. Korteritesse paigaldatakse valged terasplaat radiaatorid. Küttesüsteem tagab arvestuslikul välistemperatuuril kuni -22°C siseruumide temperatuuri mitte alla +20°c. Küttesüsteemi magistraaltorustik ja peapüstikud rajatakse terastorudest. Terastorustikud krunditakse.

Korterite elektrikilbid ja toiteskeem

Korteritesse paigaldatakse plastikkattega, pinnapealne, automaatkaitselülititega elektrikilp. Asukohaks esiku garderoobi nišš. Lisaks lülitid, põrandakütteregulaatorid, toide pesumasinale, külmkapile, nõudepesumasinale ja köögikubule ning 4 pistikupesa köögiseadmetele, vajadusel saunakerise toide. Korterite energiaarvestus toimub korrusel asuvas kilbiruumi kilbis.

Rühmaliinid ja pistikupesad

Installatsioon teostatakse ripplae taga ja süvistatult seintes. Lülitid ja pistikupesad tubades on valget värvi, sarjast Berker S1.

Valgustus

Ruumide valgustustihedus tagatakse vastavalt kehtivatele normidele. Korteri san.ruumidesse ja esikusse paigaldatakse ripplagedesse süvistatud valgustid. Korterite muudesse ruumidesse valgusteid ei paigaldata. Valgustite toiteotsad on iga ruumi laest välja toodud. Hoonesse on ettenähtud akutoitel turvavalgustussüsteem, mis tagab elektrikatkestuse puhul hoone sissepääsude ja üldkasutatavate ruumide valgustuse.

Elektriline põrandaküte

Korterite vannitubadesse paigaldatakse elektriline põrandaküte.

Nõrkvool

Nõrkvoolutöödest teostatakse TV-, side-, ja arvutivõrgu ning valvesignalisatsiooni kaabeldus. Pakkumine ei sisalda nõrkvoolusüsteemi aktiivseadmeid (keskseadmeid, andureid, RAC kappe jne.). Korteritesse paigaldatakse igasse tuppa  üks TV pistikupesa ja üks side/arvuti pistikupesa.

Katusele antenne ei paigaldata, hoonele on tagatud valmidus kaabel TV teenuse pakkujatele oma seadmetega.

Tulekahjusignalisatsioon lahendatakse ühe paigaldatava keskseadme baasil.

Korterisse paigaldatakse ühe anduri kaabeldus, mis on seotud konkreetse korteri valveseadmega. Paigaldatakse 1 autonoomne suitsuandur.

Hoone peauksele paigaldatakse video-fonolukk, mida saab igast korterist avada.

Territooriumile sissesõit reguleeritud tõkkepuussüsteemiga, mille avamine mobiiltelefoni tee GSM-mooduli kaudu.

Hoone fuajeesse ning panipaikadesse ja parklakorrustele paigutatakse autonoomsed videovalvesüsteemid. Samuti on videovalve hoonet ümbritseval territooriumil.

Mõned pildid korterist ja lähiümbrusest