Warning: A non-numeric value encountered in /data03/virt10988/domeenid/www.uusmaa.ee/madala16/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5862
Viimased korterid! Võta meiega ühendust, et saaksime teha Sulle isikliku pakkumise!
Madala 16
Madala 16
Koolid Madala 16
Tallinna Kunstigümnaasium
Tallinna Vaba Waldorfkool
Ehte Humanitaargümnaasium
Ristiku Põhikool
Pelgulinna Gümnaasium
Tallinna Heleni Kool
Kauplused Tallinna Heleni Kool
Pelgulinna Selver
Stroomi kaubanduskeskus
Tööstuse Rimi
Sõle Rimi
Restoranid ja Kohvikud Sõle Rimi
Talleke ja Pullike
Boheem Kohvik
Stroomi Rannahoone
Ristikheina Kohvik
Telliskivi Loomelinnak
McDonalds
Kolm Sibulat
Loodus Kolm Sibulat
Stroomi Rand
Stroomi Parkmets
Kopli Kalmistupark
Rannapromenaad
Rocca al Mare Promenaad
Sport ja Vaba Aeg Rocca al Mare Promenaad
Sõle Spordikompleks
Surfiala
MyFitness Kristiine
Vabaõhu jõusaal
Lasteaiad Vabaõhu jõusaal
Pelguranna Lasteaed
Lasteaed Pääsupesa
Lasteaed Päikene
Taime Lasteaed
Kolde Lasteaed
Lasteaed Ojake
Kultuur Lasteaed Ojake
Kultuurikatel
Vaba Lava
Школы Vaba Lava
No Record
Cпорт Vaba Lava
No Record

LIIGU ALLA

Kodu mere ääres

Pole midagi romantilisemat sellest, kui jalutada õhtul mere ääres ja vaadata päikese loojumist ning kuulata, kuidas lained kaldale veerevad ja kajakad vee kohal kiljuvad. Rannapromenaad on sinu kodust ainult mõnesaja meetri kaugusel! Kui soovid õhtut veelgi pikendada, võid mööda prominaadi kõndida Rocca al Mareni välja. Ka Stroomi rand on siinsamas ligidal, nii et oled sõprade seas esimene, kes päevitusega saab uhkustada, ning jõuad Eestimaa üürikesest suvest võtta kõik, mis võtta annab. Puhta liivaga rannas on olemas nii ujumis- kui surfamisala, millel hoiab silma peal rannavalve. Kaugel ei ole ka Pikakari rand, kus jalutades avaneb vaade vanalinnale ning möödasõitvatele uhketele laevadele.

Kõik vajalik siinsamas

Sellest, kui palju mugavamaks teeb elu otse üle tee asuv kaubanduskeskus, saad aru siis, kui oled seda ise proovinud (ja sa ei ole pärast enam nõus ühegi teise variandiga!). Stroomi keskus, koos Maxima XX kauplusega lahendab kiirelt sinu vajadused. Nii ei ole enam mingit probleemi, kui äkki avastad, et kohv on otsas, sai ununes ostmata, laps vajab palavikurohtu või ootamatult saabunud sõbrannale polegi kooki pakkuda. Internetist tellitud kaubad võid samuti lasta tuua Stroomi Keskuse pakiautomaati. Enne kui astud koduuksest sisse, võid auto ära pesta ja lillepoest kena kimbu kaasa võtta. Ka Selver ja Rimi pole kaugemal kui 600 meetrit.

Koolid

Kas mäletad oma kooliajast, kellel käis kõige rohkem sõpru külas? Muidugi nendel lastel, kes elasid kooli lähedal. Sinu kodust jalutuskäigu kaugusele jääb mitu eestikeelset kooli. Neid kõiki ühendab muuhulgas see, et suurt rõhku pööratakse loova ning harmoonilise inimese kasvatamisele.

Mänguväljakud & lasteaiad

Väikese lapsega kodus olemine on nauding, kui lapsel on piisavalt tegevust ning emal-isal võimalik suhelda inimestega, kellel peres samaealised lapsed kasvamas. Oma hoovi mänguväljakul on tegemist küllaga nii lastel kui ka täiskasvanutel. Lapsed saavad mängida ning luua uusi tutvusi ning vanemad saavad tuttavaks majanaabritega, kellega ühiseid rõõme ning muresid jagada. Kohe kodu lähedale jääb ka Stroomi rannapark, kus on suured mänguväljakud, miniautod, võimalus jäätist osta jpm. Ning hea on juba ette teada, et kui vanemapuhkus läbi saab, siis on ümbruses palju lasteaedasid, millest mitmes on ka sõimerühmad.

Liikumine ja tervislik elu

Kui uurida, miks tänapäeva inimene piisavalt ei liigu, siis peamiste põhjustena nimetatakse seda, et pole võimalust või pole raha. Sinul on aga võimalik kasutada Tallinna üht kõige uuemat, Sõle Spordikeskust, kus on lisaks treeningsaalidele on olemas nii  ujula kui pallimängu- ja vehklemissaal  ning aasta ringi kasutatav kunstmuruga jalgpalliväljak. Jõusaal ja kõikvõimalikud rühmatreeningud on kättesaadavad Kristiine MyFitnessis. Ja muidugi jääb võimalus treenida täiesti tasuta värskes õhus – selleks on  Stroomi Rannapargis olemas nii valgustatud terviserajad, pallimänguplatsid, jõulinnak ja surfiklubi. Väga mõnusa kehalise koormuse saab valgustatud kergliiklusteel rulluiskude või jalgrattaga sõites. Palju rõõmu pakub koeraga väljas liikumine, selleks on kodu naabruses mitmed pargid ja metsarajad ning ka eraldi koerte ujumispaik. Kes tunneb, et vanus ja tervis enam aktiivse spordiga tegeleda ei luba, võib lihtsalt nautida jalutuskäiku rannapromenaadil. Ja loomulikult saab kodurannas ujuda ja nautida rannarõõme.

Linnamelu

Üks mõnusamaid asju sinu uue kodu juures on see, et sa saad iga õhtu muuta eriliseks. Selle asemel et töölt koju jõudes teleka ette vajuda, võid minna ja osa võtta Kultuurikatlas toimuvatest üritustest või vaadata Vabal Laval Eesti põnevamaid teatreid ja parimaid Venemaa etendusi, mida festival Kuldne Mask siia toob. Aga saab ka lihtsamalt – minna koos sõpradega samas lähedal asuvasse restorani Talleke ja Pullike nautima ameerikalikku steiki, astuda sisse mõnda Telliskivi loomelinnaku paljudest söögikohtadest (Prantsuse köögist Aasia ja Ladina-Ameerika roogadeni, õlletoast ökokohvikuni) või minna kuulsasse restorani Kolm Sibulat.

Sa ei vaja autot

Kindlasti on sul sõpru, kes kurdavad, kui tüdinud on nad sellest, et iga päev tuleb oma liikumist teiste pereliikmetega kooskõlastada, lapsi kooli-trenni-huvikooli sõidutada ning seejuures istuda pealinna otsatutes ummikutes. Sinul seda muret pole, sest bussipeatus on otse maja ees. See tähendab, et lapsed õpivad varakult iseseisvaks ning sinul jääb aega tegeleda hoopis meeldivamate asjadega kui taksojuhiks olemine. Ja et ühistransport on Tallinnas tõepoolest heal tasemel, siis võite abikaasaga arutada, kas perel üldse ongi mitut autot vaja, seda enam et kõik hädavajaliku saab kätte kodupoest.